Sawpoo ŞampuanSaç dökülmesi problemi nedenleri arasında en sık görülen sorunlardan  biriside, saç kalitesine bağlı olarak dökülmelerdir. Basit bir örnek vermek gerekirse aç kalan insan bir müddet sonra dermanı kalmayıp bitkin düşecek belkide hayatını kaybedecektir. Vücudumuz saç sağlığı içinde biotin adı verilen B7 ve H vitamini üretiyorsada bazen yeterli olmamaktadır. Bu sebeple saç kalitesinde azalma problemi görülür.

Saç Kalitesi Azalma Sorunu
Kalite kaybı yaşayan saçlar çok güçsüzleşip, saçlarınızı tarama esnasında bile tarakta teller olduğunu görebilirsiniz. Çünkü güçsüz ve dayanıksız olmalarındandır.

Biotin Takviyesi Yapmalısınız
H ve B7 vitamini bildiğiniz gibi biotin (biyotin) olarak bilinir. Saç kalitesi düşmelerinde sizlere ilk önerimiz biotin olacaktır. 2 farklı şekilde kullanabileceğiniz biotin tablet (hap) şeklinde ağızdan alabilir yada biotin içeren şampuan ilede gerekli ihtiyacı karşılayabilirsiniz.

Sawpoo Şampuan Biotin İçerir
Hair Pharma tarafından üretilmiş olan sawpoo şampuan diğer çeşitlerden ayıran içeriğindeki biotin ve saw palmetto içermesidir. İki önemli ana madde olan biotin ve saw palmetto ile kalite kaybına bağlı saç dökülmelerini durduran saçta kalite artışı sağlayan bir üründür. Biotin hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız. http://www.sacdokulmesitedavisi.net/biotin

Saw Palmetto DHT Baskılayıcıdır
Biotin için saç kalitesini artırır dedik ve bir diğer önemli bitkisel ve aynı zamanda bilimsel maddesi ise saw palmetto bitkisidir. Bilim adamları yaptıkları araştırma sonucunda, saw palmetto’nun genetik saç dökülmesinde önemli etken olan DHT hormonunu baskıladığı ortaya çıkmıştır. Procapil kadar etkili olmasada önemli derecede etkinliği vardır.

Sawpoo Saç Dökülmesi Etkileri
Ciddi anlamda saç dökülmesi problemi yaşayanlar için tek başına yeterli olmaz. Procapil içeren bir ürün ile sawpoo birlikte kullanılması durumunda etkili sonuç oluşturur.

Biotin İçeren Şampun Sawpoo için 1 yorum yapılmış


Muratcan

Hocam ben 18 yaşında bir erkeğim 2 haftadır sawpoo şampuan kullanıyorum market şanpuanı yerine eczane şampuanı alayım dedim saçlarımda hiç sorun yok sağlıklı ama bu şampuanın içinde procapil diye bir madde varmış bu şampuanı sağlıklı saçları olan biri kullanabilir mi? Sadece dökülmeyemi özel birde saç çizgisine zarar verir mi? Yani bu ürün günlük market şampuanı yerine kullanılabilir mi? Teşekkürler
Dr.Atilla Kaya
kullanabilirsiniz