Menopecia

Menopecia

Geçtiğimiz bilgilendirme konusu kadınların korkulu rüyası haline gelen menopoz ve ona bağlı olarak gelişen saçlarda kalite kaybı ile dökülme problemi yönünde olmuştur.  Kadınlarda dökülme bir kaç ana sebep üzerine oturtulmuş olup, bunlardan biriside menopoza bağlı dökülme vakalarıdır. Birazda ilerleyen yaş ile bütünleşen bu sorunun çözümüde androgenetik dökülmelerde olduğu gibi mümkündür.

Menopecia Tablet
Menopoz dönemi ile birlikte östrojen seviyesi düşmesi yanı sıra aynı zamanda kişide çinko, magnezyum ve demir eksikliğine bağlı saçta kalite kaybı ve müteakibinde dökülmeler görülecektir. Bunun çözümü için sizlere önerebileceğimiz saç sağlık ürünü ülkemizin önemli kurumlardan birisi olan Hair Pharma firmasının geliştirmiş olduğu menopecia olacaktır.

İsoflavon İle Menopozda Etkilidir
Ürünün içeriğine göz attığınızda özellikle isoflavon isimli madde direkt olarak menopoz problemine karşı bilim insanlarının geliştirdiği bilimsel bir maddedir. Düşen östrojen seviyesini dengelemek üzere geliştirilen isoflavon menopoz bulgularını tedavi edici özelliği vardır.

Menopecia Keratin ve Metionin İçerir
Saç sağlığı ve kalitesi için en önemli madde hiç şüphesiz keratin olarak sağlık ritüalitesine girmiştir. Saç kalitesini artırmak ve kök hücreleri yenilemek için menopecia keratin içermektedir. Metionin maddesi ise keratinin aktive edilmesini sağlarken saçlarda beyazlama sorununu geciktirir.

Menopecia

Menopecia İçeriği Etkisi
Orta yaş kadınlar için önerilen bu ürün bakalım nasıl etki ediyor.

  • Keratin ile saç kalitesini artırır.
  • Metionin ile saç beyazlamasını durdurur.
  • İsoflavon östrojen taklit eder.
  • L-sistin ile saç kırıklarını önler.
  • Kansızlık problemini önler demir içerir.
  • Ginkgo Biloba ile saçlarınızı besler.

Menopecia Yan Etkileri
Ürün içeriğindeki bilimsel ve bitkisel maddeleri incelediğimizde, bilimsel olarak kanıtlanmış herhangi bir yan etkisi olmayacağı kanısına vardık. Fakat bu ürün özellikle ve özellikle premenopozal ve menopozal durumlar için geliştirilmesi sebebiyle henüz doğurganlık özelliği olan kadınlar için farklı ürünler tavsiye edilebilir.

Menopecia Kullanım Şekli
Ürün tablet olup, günlük 2 tablet tok karına önerilmektedir. Etkili bir tedavi süreci için mutlaka 6 ay düzenli olarak devam edilmesi üretici firmanın bilim insanları tarafından önerilmektedir.

Yorum yapılmamış